YÜKSELEN KOVA BURCU

Yayın tarihi: 18.07.2006
YÜKSELEN KOVA BURCU
YÜKSELEN KOVA BURCU

 

 

YÜKSELEN KOVA BURÇLULAR, OLDUKÇA YARATICI, SON DERECE ÖZGÜR, KENDİLERİNE ÖZGÜ TİPLERDİR. ÖZEL YETENEKLERE SAHİPTİRLER. ZAMANIN BİR ADIM ÖTESİNDE YAŞADIKLARINI DÜŞÜNEN ENTERESAN TİPLERDİR.

 

Yaratıcı ve Özgür

 

En çok korktukları şey, sindirilmek ya da kişiliklerini ortaya koyamamaktır. Arkadaş canlısı, grup aktivitelerinin vazgeçilmez elemanları olsalar bile, dahil oldukları grubun organik bir parçası olmayı reddederler. Duygular söz konusu olunca davranışları soğuklaşabilir. Kendilerine özgü sevme şekilleri, kişisel ilişkilerinde sorunlara neden olabilir. Aile ve yakınlarına karşı umursamaz olmakla suçlanabilirler.

 

Zekidirler ve pek çok yönden diğer insanlardan farklıdırlar. Kurulu bir planı takip etmek yerine, sezgilerinin sesini dinlerler. Doğalarında olan “farklı” olma eğilimini dizginleyip, kalabalığa karıştıklarında bile,  er ya da geç hem de en olmadık yerde, isyankâr tabiatı kendisini gösterir. Hiçbir kalıba uydurulamazlar.

 

Sürekli dünyayı iyileştirmek için planlar yapar, en azından nasıl olabileceğini düşünürler. Reformist, orijinal ve her türlü entelektüel faaliyette başarılıdırlar. Günlük işlerle uğraşmakta zorlanırlar. Toplumu iyileştirme, hayır kurumları, insanlık adına yapılan her türlü reform hareketinde yer almak isterler,  insanlık uğruna kendilerini öne atabilirler.

 

ÜNLÜLERİ:

 

Karl Marx

Mesut Yılmaz

Audrey Hep­burn

Carl Gustav Jung

Kim Bassinger

Michael J. Fox

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler