ARKADAŞLIĞI

Yayın tarihi: 18.07.2006
ARKADAŞLIĞI
ARKADAŞLIĞI

 

 

ARKADAşLARININ, KENDİ DÜşÜNCELERİNİ YANSITAN KİşİLER OLMALARINI İSTERLER. BUNA UYMAYAN İNSANLARLA GÖRÜŞMEYECEK KADAR DA SNOP DAVRANIŞLARA BÜRÜNEBİLİRLER. ORİJİNAL VE BAĞIMSIZDIRLAR.

 

Dünya Vatandaşı...

 

Arkadaşlarının onlara bağlı olmasından hiç hoşlanmazlar. Çok samimiyetten sıkılan Kovalar, yıllarca görüşmediği arkadaşlarına hiç sitem etmezler. Zaman onlar için önemsizdir. Önemli olan, arkadaşlıklarının kalitesidir. Bir Kova, kapris yapmayı sevmediği için, kapris yapan arkadaşlarını hemen defterden silebilir.

 

Onlar için dostluk ve kalıcılık ön plandadır. Çok arkadaş edinmeyi severler. İlk aşamada soğukturlar. Duygularını paylaşmaya kolay kolay yanaşmazlar. Sonradan samimiyeti ilerletirler. Sosyal görünen Kovalar, içlerinde hep yalnız olmak arzusu taşırlar.

 

Yardım kuruluşlarında, çok kişiye hizmet etmek gayesinde olan kişilerdir. Grup aktivitelerinden hoşlanırlar. Hafta sonları yemek dağıtarak (yardım amacıyla) geçiren pek çok Kova’yı bir gün sonrasında arkadaşlarıyla sanat galerisinde, sinemada, konserde veya partilerde de rastlarsanız sakın şaşırmayın. Bu nedenle onlara ayak uydurmak biraz zordur. Genellikle düşünsel faliyetlerde bulunabilecekleri kuruluşlara ve klüplere üyedirler.

 

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

 

Kendilerinde eksik olan hareketlilikten dolayı, Ateş grubu insanları ile çok iyi anlaşırlar. Hatta bu arkadaşlık, evliliğe kadar gidebilir. Su grubundan arkadaşları, onları soğuk ve uzak bulabilir. Kovalar ise Su gruplarını entelektüellikten uzak bulurlar. Onlarla arkadaşlıkları uzun süreli olmaz. Toprak burçlarını ise fazla materyalist ve durağan görürler. Kendileri gibi olan Hava grupları ile her konuda uyum içindedirler.

 

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler