TERAZİYİ NASIL TANIYACAKSINIZ

Yayın tarihi: 18.07.2006
TERAZİYİ NASIL TANIYACAKSINIZ
TERAZİ’Yİ NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

YAŞADIKLARI HER YERDE UYUM VE DENGE ARARLAR.  ŞİDDET, HAYATLARININ HİÇBİR ALANINDA BULUNMAZ. TERAZİ, BİR HAVA BURCUDUR. HAVANIN HER YERE NÜFUZ ETMESİ GİBİ, OLAYLARIN İÇİNE GİREREK, SESSİZ VE YUMUŞAK BİR BİÇİMDE ARZULADIKLARI DEĞİŞİKLİKLERİ YAPAR VE İSTEDİKLERİ UYUMU VE GÜZELLİĞİ YARATIRLAR.

 

Sessiz ve Yumuşak

 

GİYİM STİLİ

 

Asimetrik dizaynları severler.Giyim konusunda çok zevklidirler. Cezbedici ve cüretkâr giyinirler. Ama bu, bir vamp gibi açılıp saçılmak değildir. Asimetrik çizgilerden hoşlanır; hafif ve pastel renkli kumaşlardan dikilmiş kıyafetleri tercih ederler. Ayrıntılı ve değişik dizaynlı modeller, özellikle yelek ve şapkalar beğenileri arasındadır. Giyim konusunda para harcamayı severler. Erkekler ise genellikle pahalı ve koyu renk giysileri tercih ederler.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz Terazi ise bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

YÜZ YAPISI

 

“Periler kadar güzel” yüzleri olabilir. Yüzleri güzel, duru ve sevecendir.

Ciltleri solgun olmaz, genelde açık pembe görünümdedir. Teraziler’in saçları ince telli ve dalgalıdır, hatta ileri yaşlarda dökülmeye eğilimlidir. Bakışları anlayış doludur. Gözlerinin içi güler. “Peri kadar güzel yüzlü” ifadesi, onları anlatabilir. Dudak, gözler ve burun, büyüklük olarak orantılıdır. Zodyak’ın en soylu yüzleri Teraziler’e aittir.

 

VÜCUT

 

Kilolarına dikkat etmelidirler. Bu burcun insanları genelde orantılı bir vücuda sahiptir. Çok zayıf olmazlar, hafif etine dolgun, çekici hatları vardır. Metabolizma hızları yavaş olan Teraziler, hareketliliklerini yitirirlerse kolaylıkla kilo alıp, alımlı edalarını kaybedebilirler. Sakin halde, narin, edalı yürüyüşleri ile “bu kim?” dedirtecek kadar dikkat çekicidirler. Arkadaşının omuzuna kolunu dolayarak ve sohbet ederek keyifle dolaşırlar. Ama başları öne eğik ve elleri ceplerinde ise mutsuz olduklarını anlayabilirsiniz.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler