ARKADAŞLIĞI

Yayın tarihi: 18.07.2006
ARKADAŞLIĞI
ARKADAŞLIĞI

 

TERAZİLER, ÇOK YAKIN VE ÖZEL ARKADAŞLIKLAR KURMAK İSTERLER. PAYLAŞIMCIDIRLAR. KENDİLERİNİ KOLAY İFADE EDER VE ARKADAşLARINA SÖZ HAKKI TANIMAYA ÖZEN GÖSTERİRLER.

 

 

Kötü Gün Dostu

 

Sosyal yaşamları aktiftir. Almak kadar vermenin de gerekliliğine inanan, olgun insanlardır. Çocukluklarından itibaren ezilen arkadaşlarını korumayı kendilerine iş edinirler. Arkadaşları arasında sevilen ve saygı duyulan kişilerdir. Karışık, huzursuz ortamlar ve insanlar onlara göre değildir. Çevreleri, huzurlu ve dengeli kişilerle dolu olmalıdır.

 

Arkadaşlarıyla klasik müzik konserlerine, baleye ve tiyatroya gitmeyi severler. Denge burcu bilinen Terazi, dengeyi bulmakta zorlanabilir. Bazen yalnız kalmayı isterler. Bu dönemde arkadaşlarından uzaklaşabilirler. Biraz güleryüz ve birkaç güzel söz, onları kendilerine getirmeye yeter. Açık olmayı sevdiklerinden, arkadaşlarının da  açık olmsını isterler. Aksi halde çabuk kırılabilirler. Gönüllerini almak son derece kolay olur.

 

Teraziler, kavga etmekten hiç hoşlanmazlar. Arkadaşlarını kırmak istemediklerinden

çok politik konuşurlar. Beğenmedikleri kişilere bile kompliman yapabilirler.

Kilolu bir arkadaşına “Ne kadar zayıflamışsın” diyen çok Terazi vardır. Politik davrandıkları için çok aranan ve sevilen kişi oluverirler. Dargın arkadaşlarını barıştıran, arabulucu elçiler olarak görülürler.

 

 

GRUPLARARASI İLİşKİLER

 

Kendileri gibi olan Hava grubu arkadaşları ile araları bozulmaz, iletişimleri süreklidir. Ateş grubundakileri çok eğlendirici bulur, onların canlılıklarına hayran kalırlar. Su grubundan olanlarla arkadaşlıkları çabuk romantizme dönüşebilir. Ama onların duygusal derinlikleri bir süre sonra canlarını sıkabilir. Toprak grubuyla anlaşsalar bile, mental düzeyde bir süre sonra yetersiz kalabilir.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler