AŞK ve EVLİLİK

Yayın tarihi: 18.07.2006
AŞK ve EVLİLİK
AŞK ve EVLİLİK

 

DUYGUSALDIRLAR VE ÖNCELİKLE HER şEYİN YOLUNDA GİTTİĞİNDEN EMİN OLMAK İSTERLER. ÖZVERİLİ BİR SEVGİLİ OLARAK PARTNERİNİN İHTİYAÇLARINA ÖNEM VERİRLER. SÖZLERİNİN YERİNE GETİRİLDİĞİNİ GÖRDÜKLERİ TAKDİRDE KENDİLERİNİ İYİ HİSSEDERLER.

 

Bulutların Üzerinde

 

Aşka aşık Teraziler’le bulutların üstüne çıkmaya hazır olun!  Doğru partneri buldukları zaman hayat onlar için anlam kazanır ve her şey toz pembe görünür. Karşısındakinden beklenmedik bir davranış görürse hayal kırıklığına uğrar, bu da yaşadığı heyecanın tüm sihrini bozar. Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Bir Terazi’yi tanımak gerçekten eğlenceli bir deneyimdir. Kendinizi onun yanında rahat hissedersiniz. Mum ışığında bir yemek ve hoş bir sohbet, onun kalbini kazanmayı sağlayabilir. Dinlemeyi ve eşini iyi hissettirmeyi bilirler. Kafalarına birini koydukları zaman çok çekici olabilirler. Neşelidirler ve partnerine değer verirler.  Seksüel açıdan kendilerinden çok emin görünürler ama  bu konuda gösterdikleri mahremiyet şaşırtıcı olabilir.

 

EVLİLİK YAŞAMI

 

Kararsız Teraziler’in evlenme kararı alması kolay olmaz.

İlişkinin zamanla oturduğunu  hissettiklerinde rahatlayacak  ve karar vermeleri kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu ispatlamaya çalışmak gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını, aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar. Destekleyicidirler, sorumlulukları eşleri ile paylaşmak isterler. Kendinizi onunla takımın bir parçası hissedebilirsiniz. İçgüdüsel olarak partnerini sahiplenir; çünkü onun için, sevdiği kişi çok şey  ifade eder.

 

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

 

Terazi, Hava grubu ile başarılı ve uyumlu bir ikili oluşturur. Bir kısım Kova ve İkizler ise büyük aşklara inanan Terazi için çok detaycıdırlar. Ateş grubu, maceraperestliği ve enerjisi ile Terazi’yi de harekete geçirir. Eğer Terazi burcu insanları bu hayat tarzını benimseyebilirlerse iyi bir ilişki kurulma şansı çok fazladır. Su grubu, duygularını göstermekten kaçınır. Bu durumda Terazi ile, karışık, ufak tefek sorunlar, yanlış anlamalar yaşayabilir. Teraziler’in dünya görüşü Toprak grubu ile çakışabilir.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler