GERÇEK BİR TERAZİ MİSİNİZ

Yayın tarihi: 18.07.2006
GERÇEK BİR TERAZİ MİSİNİZ
GERÇEK BİR TERAZİ MİSİNİZ?

 

TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR  TAŞIYORSUNUZ? GÜNEŞ DIŞINDA, TERAZİ BURCUNA GİREN GEZEGENLER, KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin Terazi burcundan geçmesi sizin Terazi özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen Terazi olduğunuzu bildiğiniz halde

hiç de Terazi burcu özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor... Terazi burcu olduğunuz halde, Güneş’in dışındaki gezegenler Terazi’de değilse *Terazi özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, Terazi burcundan geçmiyorsa), Terazi gibi tepkiler veriyorsanız, gezegenlerinizin Terazi burcundan etkiler aldığını söyleyebiliriz.

 

DİKKAT!

 

* Doğum haritasında Güneş veya Venüs Terazi’de / Venüs’ünüz 7. evde / Yükselen burcunuz Terazi / bazı gezegenler Terazi’de yer alıyorsa; Terazi burcunun

özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev

konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Hava’nın engellenemez hızı!

 

Astrolojik olarak futbol Mars, futbolcular Merkür, ayakla oynanan sporlar ise Jüpiter’le ilişkilendiriliyor. Bu gezegenlerin etkileri Galatasaray’ın horoskobunda oldukça aktif. 1 Ekim 1905 doğumlu Galatasaray Spor Klübü’nün burcu Terazi, ama Güneş dışında hiçbir gezegen Terazi’de bulunmuyor. Satürn ve şiron Kova’da, Jüpiter ve Satürn ise İkizler’de. Güneş, bu Hava gruplarıyla olumlu etkileşim alıyor. Ayrıca Toprak burçlarındaki 3 gezegen de haritada önemli etkiler taşımakta: Merkür (futbol) ve Venüs Başak’ta, Uranüs Oğlak’ta... İkizler’deki Plüton’a karşıt duran Yay’daki Mars ve Uranüs’ün, Başak’taki Merkür’le sert etkileşim alması, Galatasaray’ın yüksek enerjisini simgeleyen astrolojik göstergeler... * Galatasaray Spor Klübü, 1 Ekim 1905, İstanbul. Güneş saati.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz. Olayların ve kulüplerin karakterlerini analiz ederken, aynen kişide olduğu gibi yaptığınız kriterleri göz önüne almanız yeterli olacaktır.  Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde bulunuyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler