İKİZLER ERKEĞİ

Yayın tarihi: 14.07.2006
İKİZLER ERKEĞİ
İKİZLER ERKEĞİ

 

İKİZLER BURCUNDA DOĞAN ERKEKLER, ENTELEKTÜEL VE ÇOK YÖNLÜDÜR. HAYAT DOLU, ESPRİLİ VE ENERJİK YAPILARI, İNSANLARIN KOLAYCA DİKKATİNİ ÇEKER.

 

Çok Yönlülük

 

Bir İkizler burcu erkeği aynı anda iki-üç ya da daha fazla şey düşünebilir. Fikirleri her gün değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ilk karşılaşıldığında güvenilmez bir insan tipi çizebilir. Bu kıvrak zekâlı, afacan erkek, insanlarla iletişim kurmakta başarılıdır. Onda şeytan tüyü vardır. Ne yaparsa yapsınlar affedilirler. İlgi görmekten, etrafındakiler tarafından beğenilmekten çok hoşlanırlar. Ev hayatı onlara göre değildir. Sürekli yeni bir şeyler öğrenecekleri, yeni ve değişik türde insanlar tanıyacakları ortamlarda bulunmak isterler. Çevrelerinde, inceleyebilecekleri ve etkileyebilecekleri insanlar varsa, kendilerini daha iyi hissederler.

 

Aşk konusunda çok ender olarak ciddî olurlar. Bir anda beğenip, bir anda fikir değiştirebilirler. Birçok kişiyle olurlar ama bu, hepsine gönlünü kaptırdığı anlamına gelmez. Zor seven insanlardır. Bir İkizler erkeğinin birlikte olacağı kadın, kesinlikle onu sıkmamalı, onun ani kararlarına hazırlıklı olmalıdır. Çünkü İkizler burcunda doğan bir erkek, sevdiği ve yere göğe sığdırmadığı bir kadınla ertesi gün görüşmek bile istemeyebilir.

 

İkizler erkeği için sorumluluk altına girmek çok zordur. Kendisini kapana kısılmış gibi hisseder. Geleceğe dair ciddî kararlar almaktansa içinde bulunduğu anı yaşamayı tercih eder. İleriye dönük kararlar vermek, onlar için kısıtlayıcı bir unsurdur. Yerleşik ve düzenli hayatı pek sevmezler. Bu burcun erkeğini, oyalamak ve elde tutabilmek için, kadının çok yönlü olması şarttır. Birlikte olduğu kadın, ona devamlı farklı ve ilginç konularda bir şeyler anlatabilen, ilgisini canlı tutan, gizemli, çözülmemiş bir yanı bulunan, kültürlü, yeniliklere açık, meraklı ve onunla gerçekten ilgilenen birisi olmalıdır.

 

Eğer doğum anında sert bir yıldız etkisi almamışsa, kıskançlık ve bencillik çok yabancı kavramlardır. Eşine, sevdiklerine ve onların hayatlarına karşı son derece saygılı olan İkizler erkeği, aynı şeyi eşinden de bekler.

 

Çocukları en iyi anlayan burcun İkizler olduğunu biliyor muydunuz? Çocuksu ruhları, çocuklarla kolay iletişim kurmalarını sağlar. Onların yaşına inip onlar gibi davranabilirler. Hiçbir zaman sert ve otoriter bir baba olamazlar. Hayatlarında kural ve kısıtlamalara yer olmadığından, çocuklarına da aynı özgürlüğü tanırlar. Onlarla dost olur, fiziksel ve zihinsel açıdan geliştirebilmek için ellerinden geleni yaparlar.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler