İKİZLER KADINI

Yayın tarihi: 14.07.2006
İKİZLER KADINI
İKİZLER KADINI

 

SEVDİKLERİ İLE BİRLİKTE AHENKLİ BİR YAşAM SÜRMEYİ ARZULARLAR.. TARTIşMALAR, ÇEKİşMELER, ONLARA GÖRE DEĞİLDİR. SEZGİLERİ GÜÇLÜ OLDUĞUNDAN KARşILARINDAKİ İNSANI İYİ ANALİZ EDEBİLİRLER, NABZA GÖRE ŞERBET VERMEKTE ZORLANMAZLAR. OLDUKÇA POLİTİKTİRLER.

 

Çift Kısmetliler

 

İkizler kadını, birbirinden farklı kişilik özellikleri gösterebilir. Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan sürekli hareket halindedir. Devamlı yeni konulara ilgi duyar. Çok sayıda arkadaşı ve geniş bir çevreleri olmasına gayret ederler. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Devamlı sohbet edecek, fikir alışverişinde bulunacak insanları

çevrelerine toplarlar. Bulundukları ortama kolaylıkla uyum sağlarlar.

 

İkizler burcunda doğan kadınlar, bu burcun erkekleri gibi çok yönlüdürler. Çok fazla okuyup araştırdıkları için, her konuda fikir yürütebilecek bilgi ve kültür birikimine sahip olurlar. Her zaman yeni bir şey öğrenmeye açık tarafları vardır. Merakları hiç bitmez. Hırslıdırlar, kıvrak zekâları sayesinde karşılarına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirirler. İkizler erkeğine göre daha azimli bir yapıları vardır. Etkileyici bir şekilde konuşabildikleri ve insanlara nasıl davranacaklarını bildikleri için, kilit kişilerle iyi ilişki kurarlar. Bu da seçtikleri meslekte hızla ilerlemelerini sağlar.

 

 

Cazibeli olan İkizler kadını, zekâsı, tatlı sözleri, zarif tavırları, yaşam sevinci ve nerede nasıl davranacağını bilmesi sayesinde, en ulaşılmaz sanılan erkekleri bile kendisine bağlayabilir, peşinden koşturabilir. Ayrıca bu burcun kadınları,  çift kısmetlidir. İlk ilişkileri olumsuz sonuçlansa bile yeni bir eş bulmakta gecikmezler. Onunla

birlikte olan erkek, onun ani ruh değişikliklerine karşı hazırlıklı olmalıdır. Çünkü onlar, kendisini değiştirmeye çalışanlardan ya da eleştirenlerden hoşlanmazlar. Hele hele azarlanmaktan nefret ederler. Yumuşaklık ve anlayıştan çok hoşlanırlar.

 

Yeni şeyler öğrenmekten hoşlandıkları için, yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımak için devamlı yolculuk ederler. Yalnız bu gezilerin kısa süreli olanını tercih ederler.

 

İkizler erkeklerine nazaran paraya fazla önem verirler. Bağımsızlık, rahatlık, şıklık gibi hayatta istediği birçok şeyi para sayesinde elde edebileceklerini bildikleri için parayı önemli ve gerekli bir araç olarak görürler.

 

Boğa ya da Yengeç burcu kadınları kadar olmasa da çocuklara düşkündürler. Onları eğitirken her zaman sakin ve yapıcı bir tavır sergilerler. Çocuklarını çok sevmelerine rağmen bunu göstermekte zorlanırlar. Kendileri de çocuk gibi olduklarından onların yaşlarına inip kendilerini ve çevrelerinde olan bitenleri anlamalarına yardım edebilirler.

 

Yeni şeyler öğrenmekten hoşlandıkları için, yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımak için devamlı yolculuk ederler. Yalnız bu gezilerin kısa süreli olanını tercih ederler.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler