İKİZLERİ NASIL TANIYACAKSINIZ

Yayın tarihi: 14.07.2006
İKİZLERİ NASIL TANIYACAKSINIZ
İKİZLER’İ NASIL TANIYACAKSINIZ?

 

İKİZLER’İN EN BELİRGİN ÖZELLİĞİ, RÜZGÂR GİBİ SÜREKLİ DEĞİŞKEN OLMASIDIR. İNSAN İLİŞKİLERİNDEN YAŞADIKLARI YERE VE YAPTIKLARI HER İŞE KADAR BU ÖZELLİKLERİNİ GÖZLEMLEYEBİLİRSİNİZ. OLAN BİTEN HER ŞEYE KARŞI SONSUZ BİR MERAK VE ÖĞRENME İSTEKLERİ VARDIR.

 

Hareketli ve Değişken

 

GİYİM STİLİ

 

Modayı yakından takip eden İkizler, özel dizaynları tercih eder.Gördüğünü ve sevdiğini satın aldıkları için, gardroplarında birbirine uyumlu kombinasyonları bulmaları çok zordur. Aceleci ve sıkılgan tavırlarından dolayı düşüncesizce satın aldıkları çok kıyafetleri vardır, ama sabah sokağa çıkarken giyecek bir şey bir türlü bulamazlar. Her şeyin uyumu birbirine karışmıştır. Aksesuar tutkunudurlar. Moda çantalara, güneş gözlüklerine, kemerlere, tokalara ve takılara düşkündürler. Her rengi severler ama sarı favorileridir.

 

VÜCUT

 

İkizler’in vücutları genellikle ince ve uzundur. Metabolizmaları hızlı çalışır, bu nedenle kilo almaları zordur. Formlarını genelde muhafaza ederler. Eller ve bacaklar da göze çarpacak şekilde uzundur. Bazı İkizler, zayıflıklarından dolayı sağlıksızmış gibi görünebilirler. Hafifçe öne doğru eğik duran omuzları, pek geniş sayılmaz. İkizler’in sürekli hareket halinde oldukları gözden kaçmaz. Yaylanarak ve vücutlarını öne doğru vererek yürüdükleri için İkizler’i uzaktan tanımak hiç zor değildir. Ayrıca ellerini ve kollarını kullanarak anlatmaya ve konuşmaya da bayılırlar. Ani hareketler yapmazlar ama hızlı, atik ve refleksleri kuvvetli olur.

 

YÜZ YAPISI


Dolgun dudakları ile dikkat çekebilirler ama çok konuştukları için antipatik de bulunabilirler! Çoğu İkizler’in saçları kolay şekle girer ve genelde kısadır. Büyük gözleri, hareketli bakışları ve geniş alınlarıyla zeki bir görüntüleri olur. Bıktıracak kadar çok konuşabilirler. Dudakları etli ve alımlıdır. Konuşmadıkları zaman bile dudakları hiç susmayacak gibi birtakım hareketler içinde olabilir. Özellikle sıkıldıklarında dudaklarını yeme eğilimleri olabilir. Köşeli veya oval çenelerinde onlara çekicilik katan bir gamzeye rastlamak mümkündür.

 

DİKKAT!

 

Unutmayın Yükselen burcunuz İkizlerse bu tanımlar sizin için de geçerli sayılır!

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler