İŞ HAYATI

Yayın tarihi: 14.07.2006
İş HAYATI
İŞ HAYATI

 

HER ORTAMA KOLAY ADAPTE OLAN VE ELİNDEN HER İŞ GELEN İKİZLER,

ZITLIKLARI SEVER, HATTA İKİ İŞİ BİRDEN İDARE EDEBİLİRLER.

 

Hayatı Hızlı Yaşarlar

 

Onların harekete ve teşviğe ihtiyaçları vardır. Can sıkıntısı hissettiklerinde başka bir iş aramaya başlarlar. Kendileri için doğru olanı bulmaya çalışırlar; fakat bu, bazen yıllarını alabilir. Yeni şeyler öğrenmeyi ve iletişimi severler, bu nedenle medya dünyası onlar için uygun olabilir. Yazar, editör veya gazeteci olma şansları yüksektir. Ayrıca TV veya radyoda kamera önünde çalışabilirler. İnsanlarla olan olumlu ilişkileri ve ikna kabiliyetleriyle iyi bir satıcıdırlar. Bir mekâna bağlı olmayan, dolaşmayı gerektiren işlerden hoşlanırlar. Serbest yazar olarak çalışmak, onlara değişik yeteneklerini gösterme ve kendi programlarını yapma şansı tanıyabildiği gibi bazen tembelliğe itebilir.

 

Onlar, sorunların nasıl çözüleceğini bilirler. Samimî ve arkadaşça davranırlar. Çalışanlarıyla olan iletişimine dikkat ederler. Sunulan fikirlere olumlu katkılarda bulunur, verimli bir iş ortamının oluşması için çaba gösterirler. İkizler, hassas bir mizaca sahiptir. Olumlu, sosyal özelliklerini, başkalarını motive etmede kullanır. Çalışanlarının yeteneklerine değer verir ve destekler. Çalışmaları ve gelişmeleri teşvik eder.

 

Zeki ve yetenekli İkizler, potansiyel bir iş gücüdür. İşine, kendi yaratıcı gücünü katmayı sever. Planlıdır. Kendisine bir hedef belirler ve O tarihte işini teslim eder; aksi takdirde siniri bozulur. İkizler burcu çalışanı titizdir. Çok ince detayları bile yakalayabilecek bir göze sahiptir. İlgilendiği konu ne olursa olsun, ince eleyip sık dokuması, en ufak hataları bile yakalamasıyla insanları şaşırtır.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler