YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Yayın tarihi: 14.07.2006
YÜKSELEN İKİZLER BURCU
YÜKSELEN İKİZLER BURCU

 

İKİZLER YÜKSELENLİLER, HUZURSUZ OLURLAR. SÜREKLİ ZİHİNLERİNİ MEŞGUL EDECEK BİR ŞEYLERE İHTİYAÇ DUYARLAR.. İLGİLERİ HIZLI DEĞİŞİR. BİR TEK KONUYA SAPLANIP KALMAKTAN HOŞLANMAZLAR. BU NEDENLE SÜREKLİ DEĞİŞİK KONULARA YÖNELİR VE İLGİ ALANLARINI DEĞİŞTİRİRLER.

 

Kıvrak Bir Zekâ Esprili Konuşma Yeteneği

 

Zihinsel faaliyetleri sürekli hareket halindedir. Devamlı yeni fikirler üretirler. Yükselen burcu İkizler olanlar, sosyal faaliyetlerde çok başarılıdırlar. İnsan ilişkilerinin yoğun olduğu konulara yönelirlerse daha mutlu olurlar. Etraflarının sürekli kalabalık olmasını isterler. Çok arkadaş canlısı ve neşelidirler. İkizler’in değişken tabiatı burada da

devreye girip, kararsızlık ve sık sık değişen ruh halleri sergileyebilir.

 

İkizler Yükselenliler, kendilerine son derece güvenir görünürken içten içe güvensizlik duyabilirler. Sakin ve huzurlu davranmayı öğrenmeye ihtiyaç duyarlar. İletişim konusundaki özel yeteneklerinden dolayı, gazetecilik, editörlük, hikâye yazarlığı (roman yazmaya sabrı yoktur) yapabilir. Yazı yazarken sol ellerini kullanabilirler. Reklam ve halkla ilişkiler gibi işlerde çok başarılı olabilirler. Zekâlarının kıvraklığı,

görünümlerine de yansır, aynı zamanda  hızlı hareket ederler. Neredeyse aynı anda birkaç yerde bulunabilirler. Değişikliğe olan tutkuları sayesinde her zaman genç kalabilirler. Onların emekli olup şömine başında oturması beklenemez.

Birden fazla kişilik sergileyebilir ve çok çeşitli görünümlere bürünebilir.

 

ÜNLÜLERİ:

 

Le Courbusier

Boris Yeltsin

Michelle Pfeiffer

Miles Davis

Michael Jackson

Neil Armstrong

Pamela Anderson Lee

Steffi Graf

Burt Reynolds

 

Haritada olumsuz etkiler varsa, kolay yalan söyleyebilir, ayaküstü hikâyeler  anlatabilirler. Aynı anda iki işinin olma ihtimali kuvvetlidir ya da iki sevgilisi. Bir konudan diğerine, bir işten ötekine, bir sevgiliden diğerine atlar dururlar. Bu nedenle başı derde de girer. Okumayı çok severler, yürüyen ansiklopedi gibidirler.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler