GERÇEK BİR İKİZLER MİSİNİZ

Yayın tarihi: 14.07.2006
GERÇEK BİR İKİZLER MİSİNİZ
GERÇEK BİR İKİZLER MİSİNİZ?

 

İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİNİ NE KADAR TAşIYORSUNUZ? GÜNEş DIşINDA, İKİZLER BURCUNA GİREN GEZEGENLER, KENDİ ÖZELLİKLERİNİ NASIL YANSITACAKLAR?

 

Derin Bir Analiz

 

Doğum anında Güneş dışındaki diğer gök cisimlerinin İkizler burcundan geçmesi, sizin İkizler özelliklerini taşımanıza yardım eder. Bazen İkizler olduğunuzu bildiğiniz halde hiç de İkizler burcu özelliklerini taşımıyor olabilirsiniz. Bu durumda diğer gök cisimlerinin haritaya nasıl dağıldıklarına bakmanız gerekiyor... İkizler burcu olduğunuz halde, Güneş’in dışındaki gezegenler İkizler’de değilse *İkizler özelliklerini az taşıyacaksınız. Başka bir burçtan olup (Güneş, İkizler burcundan geçmiyorsa), İkizler gibi tepkiler veriyorsanız, gezegenlerinizin İkizler burcundan etkiler aldığını söyleyebiliriz.

DİKKAT!

 

* Doğum haritasında Güneş veya Jüpiter İkizler’de / Jüpiter’iniz 3. evde / Yükselen burcunuz İkizler / bazı gezegenler İkizler’de yer alıyorsa İkizler burcunun

özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabilirsiniz. Gezegenlerin doğum haritasındaki ev

konumlarını, Yükselen burçlarla ilgili detaylı hesaplamaları Astroloji Atlası, EVLER ve PLACIDUS EV TABLOLARI cildinde bulabilirsiniz.

 

Naomi Campell*

 

Hava grubu burçlarda yoğun bir birikim var...

 

Naomi’nin haritasında Hava grubunda yoğun gezegen birikimi bulunuyor: Güneş, Venüs, Mars İkizler’de, Jüpiter ve Uranüs Terazi’de. Astrolojik olarak Venüs/Mars birleşiminin Jüpiter ve Plüton’dan aldığı açı iletişimi, fiziksel güzelliğini gösteren etkilerden... Toprak grubunun özelliklerini de yansıtabiliyor: Satürn ve geri giden Merkür Boğa’da, Plüton Başak’ta. Naomi’nin duygusal yaşamındaki iniş-çıkışları, hava grubu kadar, Ateş elemanı Yay’daki Ay’ı destekler nitelikte... * Naomi Campell, 22 Mayıs 1970, Londra. Güneş saati.

 

DETAYLI YORUMU NASIL YAPACAKSINIZ?

 

Her gezegenin bulunduğu burçtaki anlamını, üyesi olduğu gruplarda bulabileceksiniz. Koç, Aslan, Yay burçları “Ateş Burçları”; Boğa, Başak, Oğlak “Toprak Burçları”; İkizler, Terazi, Kova “Hava Burçları”; Balık, Yengeç, Akrep “Su Burçları” ciltlerinde bulunuyor.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler