AŞK ve EVLİLİK

Yayın tarihi: 17.07.2006
AŞK ve EVLİLİK
AŞK ve EVLİLİK

 

EĞER BEKLEDİĞİNİZ, RUTİN VE SIRADAN BİR İLİŞKİYSE, İKİZLER’LE BERABER OLMAMANIZDA YARAR VAR...

 

Uçarı Tipler...

 

İkizler için mantık çok önemlidir. İlişki gelişmeden önce, mantık bağının gelişmesini isterler. Fazla duygusallık onlara başlangıçta ağır gelebilir. Bazı şeyleri sürekli dengede tutmak isterler. İkizler’in kapısını açmak güçtür ama bir defa açıldı mı gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık sizi çok şaşırtabilir. İkizler burcu insanları oldukça sosyaldirler. İlişkileri heyecan vericidir. Pek çok insan, onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Gerektiğinde çekici olmayı ve bu çekiciliklerini kullanmayı iyi bilirler. Eğer bu burçtan biriyle beraber olacaksanız değişken bir ruh haline de kendinizi hazırlamalısınız. Genellikle ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Bu durumda neyin yanlış gittiğini düşünür durursunuz. Aslında buna fazla takılmayın; çünkü kısa bir süre sonra  eski nazik ve eğlenceli haline geri dönecektir. İkizler, hareketi ve değişikliği sever. Bu nedenle bir kişiye bağlanmak, onlar için çok güçtür. Birden fazla kişiyi idare etmek ise tam onlara göredir. Üstelik bu planları yaparken karşı tarafa bir şey sezdirmeyecek kadar da yeteneklidirler. Çok az bir bölümü sessiz ve sakin bir yaşantıyı tercih eder.

 

EVLİLİK YAŞAMI

 

Her ortama kolayca adapte olduğundan iyi bir eştir. İhtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı hayat tarzını paylaşan bir eş ile çok mutlu olurlar. İkizler burcu ile balıklama bir evlilik doğru olmaz. Böylesi bir kurumdan önce birkaç yıl birlikte yaşamakta fayda vardır. Bu onların kendilerini de hazır hissetmeleri açısından önemli bir süredir. Böylece hayatının aşkı olarak düşündüğü insanı daha yakından tanıma imkânı bulur, uzun vadede bir birlikteliğin nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olabilir. Eğer bir İkizler kadını ile evlenecek olursanız, kabiliyetli ve hamarat bir eşiniz olacak demektir. Aile yaşantısı ve iş hayatını bir arada yürütmek isterler ve büyük bir olasılıkla başarılı da olurlar. Enerjileri ve hayata pozitif bakışları ile etkileyicidirler. İkizler erkeği için başlangıçta her şey çok güç olsa da, bir kez karar verdiği zaman çok iyi bir koca olabilir. Destekleyici, hayat dolu ve zekidirler. Çocukları severler ve onların hayata olumlu yaklaşımları her zaman dinamik ve genç kalmalarını sağlar.

 

GRUPLARARASI İLİŞKİLER

 

İkizler’in Hava grubu ile ilişkileri iyidir. Aynı mantığı ve arzuları paylaşırlar. Ateş grubu ile ilişkileri de oldukça kuvvetlidir. Hayata bakış tarzları ve enerjileri büyük benzerlik gösterir. Olumlu bir ilişkileri olur. Onların dinamik, enerji dolu tavırlarını ve hayata pozitif yaklaşımlarını takdir ederler. Su grupları ile ilişkileri ise biraz karışık ve güçtür. İkizler burcu bu grubun duygu ve düşüncelerini anlamakta güçlük çeker. Onları çok zor insanlar olarak görür. Bu durumda Yengeç’i, İkizler burcu için kötünün iyisi olarak görebilirsiniz. İkizler burcu, yaratıcı ve ilginç fikirlere önem verir. Bunlar mantık ve gerçekçi fikirlere önem veren Toprak grubu ile bir bakıma ters düşer. Bu nedenle analitik düşünceye önem veren Başak ile olduğu gibi, bu ikili ilişkiler bazen çok dikkat gerektirir.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler