18 Aralık 2014 Perşembe
Bu sitede şu an itibariyle 53.222 metin bulunmaktadır.

'Her Şey' Hakkında Her Şey


<< Önceki Sayfa Sonraki Sayfa >>

ASLAN ERKEĞİ

 

SICAK, ROMANTİK, ATEŞLİ AŞIKLARDIR. BİRLİKTE OLDUĞU İNSANIN AYAKLARINI YERDEN KESER.İYİ BİR KONUŞMACI OLDUĞUNDAN, GÜZEL AŞK SÖZLERİ SÖYLEMEKTE DE ÜSTLERİNE YOKTUR.

 

Ateşli Aşıklar

 

“Ormanlar Kralı” kükrediği zaman yeri göğü inletir. Sinirlenip gürlemeye başladığında ortalıklarda görünmemek ya da yelesini okşayarak sakinleştirmek tek çıkar yoldur. Aslan erkeklerinin kol kanat gerdiği kişiler çok şanslıdırlar. Bir kez himayesine girildiğinde artık hiçbir şeyden korkmaya gerek yoktur. O, canı pahasına bile dişisini korur. şövalyelerden hoşlanan kadınlar için biçilmiş kaftandır. Kahramanlıklarıyla sevgilisini etkilemeyi çok sever. Bazen kendini maskara da edebilir, bu uğurda komik durumlara düşebilir. Yine de o ihtişamlı görüntünün altından ortaya çıkan çocuk ruhları onlara sempatik bir görünüm kazandıracaktır.

 

Aslanlar her filmin olduğu gibi aşk filmlerinin de baş aktörüdürler. Sıcak, romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğundan, güzel aşk sözleri söylemekte de üstlerine yoktur. Oyun kabiliyetlerini, aşk hayatlarında en iyi şekilde değerlendirir. O kendini beğenmiş adamın içinde okşanmak isteyen bir çocuk vardır. Çok sevilmek, ilgilenilmek ister. Fakat aradığı, Yengeç kadını gibi anaç bir ilgi değildir. Onun kadını gerektiğinde kedi gibi munis, gerektiğinde de bir kaplan gibi yırtıcı olmalıdır. Kelimenin tam anlamıyla “dişi”lerden hoşlanır. Onun kadını görkemli, asil, cana yakın, itaatkâr ve güçlü kollarının arasında kaybolmayı bilmelidir.

 

Aslanlar evlerine, ailelerine çok bağlı tiplerdir fakat bir gözleri de dışarıda olabilir.

Eşlerini çok sevseler de zaman zaman küçük kaçamakların, kendilerini iyi hissetmeleri için gerekli olduğunu düşünürler. Her zaman ilgi odağı olmayı sevdiklerinden, yaptıkları çapkınlıklar, beğenildiklerini hissetmelerini, yaşam enerjisiyle dolmalarını sağlar. Bir Aslan erkeği ile birlikte olacak kadın, bu tür kaçamaklara göz yummayı öğrenmelidir. Kendisi sonsuz özgürlük isteyen Aslan erkeği, çok kıskançtır. Eşinden beklediği toleransı o asla göstermeyecektir. Bu nedenle bağımsızlığına düşkün, idealist kadınlar, Aslanlar’dan uzak dursalar iyi ederler. Bu maço erkek, mümkünse eşinin çalışmayıp evde oturmasını ister. Kendilerine romantik ve hareketli bir yaşam arayan kadınlar için Aslan erkekleri ideal eş olurlar.

 

Onlar sanki baba olmak için yaratılmışlardır. Çocuklarını imkânlarının elverdiği en iyi şekilde yaşatırlar. Her şeyin en iyisini vermeye çalışırlar. Koruyucu tavırları bazen

sertliğe dönüşebilir. Ama sınırı asla geçmezler. Ne denli sert görünseler bile çocukları, babalarının kendileri için en iyisini istediğini bilir.

 

 

 

<< Önceki Sayfa Sonraki Sayfa >>


© 1996 - 2014 BOYUT YAYIN GRUBU
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler, İstanbul   Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx) | Faks: +90 212 413 33 34

info@boyut.com.tr

YASAL UYARI !

Bu sayfada yer alan bütün yazı, fotoğraf, resim, ilüstrasyon ve benzer diğer içerik özgündür ve Boyut Yayıncılık ve Ticaret A.Ş. mülkiyetindedir. Kısmen veya tamamen hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet, Intranet, DVD, Video vs) izinsiz kullanılamaz.İktibas edilemez. Tüm içerik, gerçekleşebilecek telif hakkı ihlallerine karşı elektronik sistemlerce sürekli olarak kontrol edilmekte, tespit edilen ihlaller herhangi bir uyarıya gerek duyulmaksızın yasal işleme tabi tutulmaktadır.


4667 - unknown - 54.83.78.132